קופונים פעילים כעת:

4 מטלות שאתה יכול לעשות בעצמך כדי לחסוך כסף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

בזמנים כלכליים קשים אלה, כולם מחפשים דרכים לקצץ. קיצוץ עשוי להיות ביטול של כמה שירותים שאתה משלם עבור קבלנים חיצוניים ובמקום זאת לעשות אותם עבור עצמך. אתה יכול לפנות לפחות 400 ש"ח או יותר מדי שבוע על ידי נטילת תפקיד פעיל יותר בתפקידים הבאים. ביטול הוצאות גדולות וקבועות שאתה משלם על בסיס חודשי יביא בדרך כלל לחיסכון גדול יותר בטווח הארוך במקום להתמקד במותרות הקטנות והקטנות בחיים שאנו מוציאים עליהם כסף באופן ספורדי. להלן משימות שתוכל לבצע בעצמך:

1. נקה את הבית שלך.

יותר אנשים מתמיד משתמשים במשרתים במשרה חלקית או בשירותי ניקיון הבית כדי לעזור להם לשמור על ביתם מסודר. אתה יכול לבטל את התשלום השבועי הזה על ידי ניקוי הבית בעצמך. משימות כמו ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות וניקוי מרזבים יכולים להיעשות על ידי כמעט כל בעל בית. זה עשוי לקחת זמן ועבודה נוספים, אבל זה יכול לעזור לך לחסוך כסף במהירות.

2. גזמו את הדשא בעצמכם.

שירותי הדשא נוחים אך הם הרבה יותר יקרים מאשר חיתוך הדשא שלך. הם גובים תשלום עבור הכל כולל חיתוך דשא, גידור שיחים, חיפוי ושתילת שיחים. ביצוע תחזוקת הדשא והגינון בעצמך יעזור לך לאגור בצק בחשבון החיסכון שלך. אלא אם כן יש לך מדשאה בגודל של מגרש כדורגל, הגיוני לחתוך את הדשא שלך. אם הבית שלך לא מספיק גדול כדי שאתה צריך לשקול מכסחת דשא לרכיבה, אז אתה בהחלט צריך לשקול לחתוך את הדשא שלך.

3. שטפו את הרכב שלכם.

בעלי שטיפת מכוניות מרוויחים הון מחוסר הנכונות של אנשים לשטוף את המכוניות שלהם. אתה יכול בקלות לחסוך לעצמך 40 עד 50 ש"ח לחודש על ידי שטיפת המכונית שלך בבית. כל מה שאתה צריך זה צינור, סבון לשטיפת מכוניות, שעווה וכמה מוצרים. אתה יכול לקבל הרבה שטיפת מכוניות בחינם מתוך השקעה קטנה במוצרים אלה. בנוסף, אתה עושה קצת פעילות גופנית גם כן.

4. עשה תחזוקה משלך.

אתה יכול לעשות הרבה משימות שיפור הבית בעצמך. אתה יכול לצבוע את הקירות, להחליף את המנעולים, או אפילו לתקן צינור דולף. אני לא מציע לך להסתובב בבית ולהתעסק עם חוטי חשמל או להוסיף עוד כנף לבית. לבעיות מסובכות, התקשר לאיש מקצוע. אתה יכול לחסוך לעצמך 75 ש"ח לשעה על ידי לימוד כיצד לטפל בעצמך במשימות פשוטות. קח ספר שיפוץ בית או שאל מומחה. תופתעו לגלות כמה אתם יכולים לעשות בבית.

האם הילדים שלכם גדולים מספיק כדי לקחת על עצמם חלק מהמשימות הללו? אני לא מציע שתהפכו את הילדים שלכם לעבדים, אבל אם הם גדולים מספיק כדי להתחיל לכסח את הדשא, לשטוף את המכונית או לנקות את הבית, כדאי שתתחילו לשלב את החומר הזה במטלות השבועיות שלהם. פעילויות מסוימות כמו שטיפת המכונית או חיתוך שיחים/משיכת עשבים שוטים עשויות להיות פעילות שאתה משלם להם לעשות, וזה יכול להיות שיעור למידה נהדר שעשיית עבודה מתורגמת לעשיית כסף.