קופונים פעילים כעת:

תחביבים חסכוניים לילדים

האם הילדים שלך תמיד אומרים שהם משועממים? רוב ההורים חוששים לשמוע את זה כי לילדים תמיד נראה שיש להם הרבה יותר אנרגיה מאשר לנו המבוגרים. הפתרון הטוב ביותר לבעיה זו הוא להקים תחביבים חסכניים לילדים.

לאחר טיפול בכל ההוצאות החיוניות, ייתכן שלא יישארו לכם הרבה כסף לשלם עבור טיולים ופעילויות כל הזמן. ובכל זאת, ילדים יכולים ליהנות ולמלא את זמנם על ידי עשיית דברים שלא עולים הרבה בכלל.

לא תמיד יהיה קל להעלות רעיונות מהנים מתוך גחמה. אז הנה תחביבים חסכניים לילדים משועממים להתחיל לעשות.

1. קריאה

קריאה תורמת כל כך הרבה לילדים. אני אפילו לא מחשיב את עצמי כקורא הכי טוב אבל כשגדלתי, יש לי זיכרונות נהדרים מהלכתי לספרייה כדי לבחור ספרים שונים. בחלק אחר הצהריים הייתי כל כך שקוע בספר שהייתי מבלה שעות בקריאה והייתי על קצה מושבי במהלך כל פרק.

עודדו את ילדיכם לפתח אהבה לקריאה ולברוח עם ספר טוב כשיש להם זמן פנוי. אתה יכול לשכור ספרים מהספרייה, לקנות אותם משומשים או להצטייד במכירות מוסך כדי לחסוך כסף.

2. שיעור מקוון

ישנם אתרים שמארחים המון שיעורים מקוונים אינטראקטיביים לילדים. ישנם כל סוגי השיעורים באתר זה, החל מאקדמי לבישול, מוזיקה, שפות עולם, משחקים ועוד.

לכל שיעור יש מחיר שנקבע על ידי המדריך. לעתים קרובות זו עסקה טובה ודרך מצוינת עבור ילדכם להעביר את הזמן וללמוד משהו חדש.

3. ציור

הילד שלך לא צריך להיות סופר אמנותי כדי להרים תחביב ציור. יש המון סרטונים בחינם ביוטיוב שעוזרים ללמד מתחילים איך לצייר.

אתה יכול לקנות מחברת ריקה או ספר סקיצות וכמה צבעים כדי להתחיל.

ציור יכול להיות מרגיע וטיפולי ובמקביל גם עוזר לשפר את המוטוריקה העדינה של ילדכם.

4. ספורט

משחק ספורט אולי לא נראה כמו אחד התחביבים החסכניים הטובים ביותר לילדים, אבל אתה יכול למצוא עסקאות ולבחור בענפי ספורט שלא דורשים הרבה ציוד כדי לחסוך. חלק מענפי הספורט הזולים ביותר למשחק כוללים כדורסל, טניס ושחייה.

אתה יכול לרשום את ילדך לפעילות דרך מחוז הפארק המקומי או בית הספר שלו. דמי ספורט לבית הספר בדרך כלל אינם יקרים מדי. התשלום החד פעמי מכסה אימון ומשחקים.

אם אתה באמת בתקציב מצומצם, הקפד לשאול על הזדמנויות למלגות או הנחות המבוססות על צורך פיננסי. אתה אף פעם לא יודע אילו תוכניות זמינות. בנוסף, הצטרפות לספורט תעזור לילדכם ליצור כל כך הרבה זיכרונות מהנים.

5. כתיבה

כתיבה יכולה להיות אחד התחביבים החסכניים הטובים ביותר עבור ילדים משועממים שמחפשים לבטא את עצמם בדרכים שונות. אתה יכול לרשום את ילדך לשיעור כתיבה יצירתית ולעודד אותם לכתוב סיפורים קצרים או עיון משלהם.

יש אפילו כמה מועדוני כתיבה אחרי בית הספר או שהספרייה שלך עשויה לארח קבוצות מפגש של סופר צעיר. לפני כמה חודשים השתתפתי ביריד עסקים לילדים ופגשתי בחורה צעירה שכתבה, איירה וחיברה את הספרים שלה. זה די מדהים לראות מה ילדים יכולים לעשות כשיש להם זמן להתמקד בתחביב יצירתי.

6. טיול אופניים

אם מזג האוויר נעים, עודדו את ילדיכם לצאת ולצאת לטיול אופניים באופן קבוע. אתה יכול אפילו להפוך את זה לפעילות משפחתית בסופי השבוע.

תתפלאו לגלות כמה פחות פעילות גופנית בחוץ מרבית הילדים עושים בימים אלה בהשוואה לדורות אחרים. הרכיבה על האופניים היא חינמית לחלוטין ודרך קלה להתניע ולהישאר פעיל.

7. משחקי לוח

אל תפחדו להציע את משחקי הקופסה כשהילד שלכם מחפש משהו לעשות. אנחנו מוסיפים כמה משחקי קופסה לאוסף שלנו בכל שנה והזמן הטוב ביותר לקנות אותם בזול הוא בעונת המבצעים של החגים.

חשבו על אירוח ערב משחקי לוח שבועי והזמנת כמה חברים להצטרף. כל אחד יכול להביא מנה או חטיף לעבור ותוכלו לסירוגין בין כמה ממשחקי הקופסה האהובים עליכם לבין משחקים חדשים.

8. אומנות

יצירה היא עוד אחד מהתחביבים החסכניים הטובים ביותר לילדים משועממים מכיוון שיש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות. ילדכם יכול ללמוד כיצד לתפור או לסרוג, להכין תכשיטים או כלי חרס, לעצב יצירות אמנות בחול או כל דבר דומה.

לסיכום: יש טונות של תחביבים חסכנים לילדים משועממים

כהורה, אתה לא תמיד צריך להוציא המון כסף על פעילויות או להקדיש כל שעת ערות כדי לבדר את הילדים שלך. הבינו שהם עלולים להשתעמם לפעמים וזה בסדר. עזרו להם לצמצם את תחומי העניין שלהם ולהתחיל עם כמה מהתחביבים החסכניים האלה לילדים משועממים.

זה win-win מכיוון שתחסוך כסף וגם תכיר לילדך כמה דרכים חדשות ליהנות מהזמן שלו.