קוד קופון לוולט | קבלו קופון WOLT לשימוש באפליקציה

Wolt היא אפליקציה המאפשרת להזמין אוכל ממסעדות מקומיות. אפשר להזמין גם מהאתר שלהם. פשוט בחרו מסעדה, בחרו ארוחה, החליקו להזמנה והאוכל כבר בדרך אליכם! כדי לחסוך כסף – השתמשו בקוד הקופון הזה של וולט:

קופון לוולט - [מעודכן יולי 21, 2024]

שימוש אחרון: 21/07/2024

1,088 השתמשו

שלב אחר שלב להחלת קוד קופון של וולט:

כדי להחיל קופון לוולט, הזן את קוד ההטבה לפני ביצוע ההזמנה הראשונה שלך עם Wolt:
1. הורד את אפליקציית Wolt דרך חנות האפליקציות או באמצעות הקישור שסיפקנו לך.
2. פתחו את אפליקציית Wolt.
3. בחרו את הארוחה שלכם.
4. במקום המיועד, הקש על הזן קוד קידום והכנס את קוד הקופון.

בתאבון!

שאלות נפוצות על קופון לוולט לשנת 2024

יש קוד קופון אחד שעובד כרגע עבור וולט. נצלו אותו!

כאשר אתה נמצא בעגלה שלך ועומד לשלם, הקפד לחפש תיבת טקסט המבקשת ממך להזין קוד להנחה. הזן את קוד הקופון: V89ED5A.

קוד הקופון מתעדכן על בסיס יומי.

יצירת קשר עם WOLT

דואר אלקטרוני

[email protected]

שאלות נפוצות

https://wolt.com/he/help

יצירת קשר דרך האתר

https://wolt.com/he/contact

וולט: מערכת משלוח המסעדות הטובה ביותר

ראשית, וולט אפליקציה הידועה במשלוח מזון. שנית, וולט מקלה על אנשים רעבים לגלות אוכל מדהים מהשותפים שלנו למסעדה כדי להשיג אותו בעצמם או לקבל אותו מועבר על ידי אחד מהשותפים שלנו לשינוע. כיום, אנו ידועים יותר בהדרגה בכך שמעצימים אנשים לקבל חווית שינוע דומה של וולט מכל סופרמרקט, חנות קמעונאית או חנות בתוך העיר.

החזון של WOLT

וולט עושה את זה פשוט להפליא עבורך למצוא ולקבל את מה שאתה צריך. מועבר אליך – במהירות. כמו כן, משפרים את מקומות המגורים באזורים עירוניים.

החזון של וולט הוא לבנות את העיבוד העולמי הממוחשב של מרכזי הקניות שבהם נהגנו לבקר. הפעם הביאו ללינה של הבתים וסביבות העבודה שלנו בתוך חצי השעה או משהו כזה.

למה לבחור בוולט?

חדשנות – ייעול מתמיד של נציג מכירות ניידים עם כמה שיותר חלקים נעים, לקוחות רעבים ומסעדות תפוסות כמו שיש לנו בעיה מספרית מטרידה באמת לפתור, לא בכל מקרה, לדון כיצד להתאים את מדי ההובלה השוטפים, נסיבות התנועה, נפחי הבקשות, והתנהלות אנושית באופן המביא להעברת מבנה הלקוח בצורה מהירה ונחרצת ככל שניתן היה לצפות תוך מתן תועלת לכל הצדדים הנגדיים במצב. למרות שזה משהו שעדיין עובדים עליו ללא הרף, זמן ההעברה הממוצע נשאר בין 30-35 דקות, וכל הזמן מקווים להשתפר.

קצת מידע בנאלי על וולט

וולט היא חברת טכנולוגיה מבוססת בהלסינקי, פינלנד, המתמחה בשירותי משלוחים של אוכל ומוצרים נוספים. החברה נוסדה בשנת 2014 וכיום פועלת ב-27 מדינות ברחבי העולם, כולל ישראל. בשנת 2022, וולט הצטרפה לדורדאש, חברת משלוחים אמריקאית, מהלך שחיזק את מעמדה הבינלאומי.

וולט מציעה פלטפורמה נוחה לשימוש שמאפשרת להזמין מזון ממגוון מסעדות, חנויות מכולת ועסקים מקומיים. באמצעות אפליקציית וולט ניתן לבצע הזמנות ולקבל את המוצרים עד הבית תוך זמן קצר. החברה מפעילה גם חנויות מכולת משלה תחת המותג Wolt Market, ומפתחת טכנולוגיות לשיפור הלוגיסטיקה המקומית והתממשקות עם חנויות קמעונאיות.