קופונים פעילים כעת:

5 דרכים להימנע מחשבונות חימום יקרים בחורף

בגלל מגיפת ה-COVID-19, רבים מאיתנו עדיין נמצאים הרבה בבית. חלק מהאנשים עובדים כרגע מהבית בעוד שאחרים פשוט מוצאים את עצמם בבית לעתים קרובות יותר. אבל קשה שלא לשים לב להוצאות הבית כשאתה מבלה שם את רוב זמנך. ועם זה מגיעה החלטה לא נעימה בחורף הזה: להישאר חם או לשלם חשבונות חימום נמוכים יותר.

ללבוש שכבות

קל להגיע לתרמוסטט, אבל זה לא חסכוני. אחת הדרכים שבהן אתה יכול להרגיש חם יותר בבית מבלי לשלם יותר היא ללבוש משהו עליון. שקול לשים מעל החלק העליון שלך סוודר עבה. לחלופין, אם אתה אוהב חותלות או טייץ, נסה ללבוש אותם מתחת למכנסיים. אתה לא צריך שכבה כפולה של כל התלבושת שלך, רק מספיק לרמת הנוחות שלך.

 

זה גם חכם להשקיע בכמה זוגות של גרביים באיכות גבוהה יותר. לדוגמה, כותנה לא טובה אם אתה רוצה להישאר חם. בנוסף, החומר שומר על לחות, מה שיכול לגרום לכפות הרגליים שלך להרגיש קר עוד יותר. במקום זאת, בחר בחומרים כמו צמר, אלפקה או צמר רגיל.

 

אל תירתע גם מהערימה על שמיכות. שום דבר לא מנצח להתכרבל כדי לצפות בסרט או לקרוא ספר מתחת לכמה שמיכות עבות. אבל, שוב, חומרים מסוימים יחממו אותך יותר מאחרים, כגון פוך, צמר, פליס.

מנמיך את הטרמוסטט

לפי משרד האנרגיה של ארה”ב, בעלי בתים יכולים לחסוך עד 10% בכל שנה על ידי החזרת התרמוסטט שלהם 7 עד 10 מעלות אחורה מההגדרה הרגילה שלו למשך 8 שעות ביום. אמנם זה לא יכול לעבוד עבור בתים באקלים קיצוני יותר, אבל זה יכול להיות דרך פשוטה להוזיל חשבונות עבור רבים אחרים.

 

זה לא אומר שאתה צריך לחיות בקופסת קרח. אבל אתה לא צריך שהחום ימשיך כל הזמן. כשאתם יוצאים לבלות היום או נמצאים במיטה, הורידו את הטמפרטורה בכמה מעלות. אתה לא צריך להקריב את הנוחות שלך או מזומנים שהרווחת קשה בדרך זו.

תכניס את השמש

אולי יש לך פחות שעות עם השמש בחורף, אבל זה עדיין יכול לעשות הבדל גדול. אז ראשית, נצלו ימים שטופי שמש ופתחו את החלונות, הווילונות או התריסים שלכם. זה מאפשר לקרני השמש להיכנס לביתכם ולחמם אותו לאורך כל היום. לאחר מכן, הקפד לכסות שוב את כל החלונות בלילה כדי ליצור בידוד ולשמור על החום בפנים.

 

זה עשוי להיות קל יותר אם תפנה נתיב לאור השמש. לכן, בדוק אם צמחים מכסים את הצד של הבית שלך שמקבל את החשיפה הטובה ביותר לשמש. לאחר מכן, אתה יכול לנסות לגזום עצים ושיחים כדי למקסם את כמות אור השמש שאתה מקבל.

החלף מסנני מזגן

אנחנו יודעים שאנחנו צריכים לנקות את הבית שלנו באופן קבוע, אבל לפעמים אנחנו שוכחים את חלקי הבית שאנחנו לא רואים. לכן חשוב לבדוק את מצב מסנן המזגן שלך. אם הוא מלוכלך, הוא צריך לעבוד קשה יותר כדי לשאוב חום החוצה. כך, מוביל לחשבונות החימום מרקיעי שחקים.

 

אם אתה רוצה להימנע מכך, נסה להחליף את המסנן בערך פעם בחודש. ישנם אפילו מסננים אלקטרוסטטיים זמינים בימינו אשר לוכדים פתוגנים ואלרגנים באוויר. לכן, אם יש לך סובלים מאלרגיה בביתך, ייתכן שתוכל לעזור עם הסימפטומים שלהם עם החלפות מסננים תכופות.

לבשל בבית

רובנו משתוקקים למאכלים מנחמים וחמים כמו תבשילים ומרקים במהלך החורף הקר. אמנם אתה יכול לקנות את הדברים האלה במכולת, אבל הכנתו בעצמך מגיעה עם יתרונות נוספים.

 

בישול או אפייה בבית פירושו שימוש בכיריים או בתנור. זה, בתורו, יכול לעזור לחמם את המטבח שלך, לשמור על הבית שלך חם יותר. אתה יכול אפילו להאריך את התועלת על ידי השארת דלת התנור פתוחה מעט כשתסיים להשתמש בה. כך, האוויר החם יכול לזרום למטבח שלך.

 

לא רק זה, אלא שאתה יכול לחסוך מזומן מכיוון שלא תבצע הזמנה.

בשורה התחתונה

אלו הן כמה דרכים להימנע מחשבונות חימום יקרים. אבל הם לא הדרך היחידה. השיטה הטובה ביותר תהיה תלויה בנסיבות שלך, אז בדוק את האפשרויות שלך. אתה יכול אפילו להמציא רשימה של שיטות פוטנציאליות ולראות אילו מהן הכי משתלמות. לאחר מכן, השתמש בבחירות הטובות ביותר שלך כדי להמציא תקציב חורף.