קופונים פעילים כעת:

איך לקנות מצרכים יום יומיים באינטרנט?

כשגדלתי, טיול הקניות השבועי של משפחתי היה תמיד אחד האירועים האהובים עלי. האם הגיע הזמן לעבור לקניות מצרכים באינטרנט?

 

חלק מהזיכרונות שלי כוללים את הצוות הידידותי והידע שהשאיר אותי ביראת כבוד מזכרונם מכל החנויות, לדוגמאות והפינוקים המדהימים שקיבלתי, ללמוד משהו חדש על איך לבחור את הפירות והירקות הטובים ביותר, קניות המצרכים שלי. החוויה הייתה מהנה מאוד!

 

קניות במכולת מקוונות היו אופציה נהדרת לעזור לי בכל התחומים המרכזיים האלה ואני יודע שזה יכול לעזור מאוד גם עבורך.

 

המשך לקרוא כדי ללמוד דרכים נוספות לחנות מצרכים באינטרנט.

קניות במכולת הפכו לוויראליות

בעוד ההליכה במעברים של מכולת מסורתית היא עדיין בגדול הבחירה של רוב הקונים, זה הוגן לומר שקניית מכולת מקוונת נמצאת במגמת עלייה.

 

בשנת 2018 לבדה, מכירות המכולת המקוונות בארה”ב הסתכמו בכמעט 17.5 מיליארד דולר, והיא צפויה לעלות ל-30 מיליארד דולר במהלך 3 השנים הבאות לפי Statista.com.

 

מכיוון שחנויות מכולת רבות מתחילות לפנות למרחב הדיגיטלי, הקהל המתמצא בטכנולוגיה בהחלט מחבק את ההזדמנות לאסוף את כל מה שהם צריכים ל”ריצת המכולת” שלהם מהנוחות של ביתם. 

טיפים וטריקים לקניות במכולת באינטרנט

בין אם אתה רק מתחיל בעולם הקניות המקוון או שאתה מקצוען ותיק, הטיפים והטריקים האלה יכולים לעזור לך למקסם את כוח הקנייה שלך!

1. בדוק אם קיימים קופונים

יש כל כך הרבה אתרים מעולים שאוצרים את כל הקופונים שאי פעם תזדקק להם כדי לוודא שאתה מקבל את העסקאות הטובות ביותר!

2. השתמש בתוכניות נאמנות

אם יש דבר אחד ששווה להירשם אליו זו תוכנית נאמנות מעולה! הקפד לראות אם כל אתר מכולת מקוון מציע לך תגמולים על היותך לקוח נהדר.

3. השוואת מחירים

השוואת מחירים היא דרך מצוינת להבטיח שאתה חוסך את מירב הכסף שאתה יכול בקניית מכולת באינטרנט. עקוב אחר החנויות המקוונות שאתה הכי אוהב וראה איך הן עומדות זו מול זו!

4. הורד את האפליקציה של האתר

אם הם מקוונים, כנראה שגם להם יש אפליקציה!

 

אפליקציית חנות מכולת יכולה להתריע בפניך על מכירות, לשלוח לך הודעות שימושיות ולהקל אפילו על קניות במכולת תוך כדי תנועה, ולספק את הנוחות האולטימטיבית!

 

למד על מגוון הזמנים והעמלות של שירותי המשלוחים.

שירותי משלוח ו/או דמי נוחות חלים בדרך כלל בעת קניות מקוונות במכולת, אולם זה יכול לנוע בהתאם לשעה ביום, כלומר ככל שאתה גמיש יותר כך יש לך יותר הזדמנויות לחסוך כסף!

סיכום: קנה מצרכים באינטרנט כדי לחסוך כסף

בדיוק כמו כל דבר אחר, לחוויית קניות במכולת באינטרנט יש בהחלט יתרונות וחסרונות. למרות שאתה אולי חוסך זמן, אתה מפספס את ההזדמנות לבחור את מה שאתה מחשיב כאפשרויות הטובות ביותר. כמו כן, בעוד שיש לך מגוון אפשרויות של קניות במכולת בהישג ידך, אתה בדרך כלל משלם עבור הנוחות בסוג כלשהו של עמלה.

 

בסך הכל, חווית קניית מצרכים מקוונת היא דרך נפלאה לעזור לך לנהל את הזמן, האנרגיה והכסף שלך בקלות ובנוחות שאין שני לה.