קופונים פעילים כעת:

כיצד ליצור תוכנית לחיסכון לשעת חירום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אז, בסופו של דבר, אתה רוצה לחסוך את 3 עד 6 החודשים של הוצאות מחיה עבור כאשר אתה צריך כסף חירום. עם זאת, אתה יכול להתמקד ביצירת תוכנית לקרן חירום של $1,000 ואז לבנות משם! 

איך ליצור תוכנית לחיסכון במזומן חירום באופן מיידי?

1. רשום מדוע אתה רוצה לחסוך במזומן חירום באופן מיידי

קל יותר לדבוק ביעד של חיסכון כשהבנת את ה"למה" שלך. שאלו את עצמכם "מדוע אני רוצה לחסוך במזומן חירום באופן מיידי?" רשום את הסיבות שלך. הם יכולים להיות משהו כזה:

  • מזומן חירום נותן לי שקט נפשי.
  • זה ימנע ממני לצבור חובות
  • אני צריך את זה אם חיית המחמד שלי חולה
  • זה ישמור על הכספים שלי במסלול

לאחר שתפרט את הסיבות שלך, ייתכן שתזדקק לכסף חירום, תמשיך לתת ציר זמן ליעד שלך.

2. תן למטרה שלך ציר זמן

יעד ללא תוכנית או ציר זמן נוטה להישאר בדיוק זה, מטרה שלא הושגה. לכן, זו הסיבה שאתה צריך לתת למטרה שלך תאריך ספציפי שבו אתה רוצה להגשים אותה.

תן לעצמך מועד אחרון לחסוך בקרן החירום שלך בסך 1,000 דולר. קבע כמה מהר אתה רוצה להשיג מטרה זו ומה אתה מוכן לקצץ כדי להשיג אותה?

3. חלקו את המטרה שלכם לצעדים שניתן לבצע

עכשיו, כשיש לך את ה"למה" ואת תאריך היעד שלך, חלק את המטרה הגדולה שלך לשלבים מעשיים. נניח שאתה רוצה לחסוך את קרן החירום שלך בסך 1,000$ תוך 3 חודשים.

$1,000 חלקי 3 שווה $333.33 לחודש. ואז קח את הכמות הזו וחלק אותה לשבועות. יש ממוצע של ארבעה שבועות בחודש, כך ש-$333.33 חלקי 4 הם $83.33 לשבוע!

כשאתה לוקח מטרות גדולות ומפרק אותן, זה מקל על ההגשמה ומונע ממך להיות מוצף!

דרכים להשיג מזומן חירום עכשיו

עכשיו אתה יודע איך להתחיל לחסוך ואיך ליצור תוכנית חיסכון. אז בואו נצלול לכמה דרכים בהן תוכלו לקבל מזומן חירום באופן מיידי!

1. מכור את הדברים שלך

אז מהי הדרך המהירה ביותר להשיג כסף אם אתה צריך מזומן חירום עכשיו? תמכור את הדברים שלך! סביר להניח שיש לך דברים בבית שאתה לא משתמש בהם שאתה יכול למכור במזומן מהיר.

אולי יש לך תיק יד מעוצב שהיה תלוי בארון שלך או פריטים אחרים שאתה פשוט לא צריך יותר. בנוסף, זו הזדמנות מצוינת גם לשטוף!

2. הגדל את ההכנסה שלך

הגדלת ההכנסה שלך היא הדרך הטובה ביותר להתחיל לבנות מזומן חירום באופן מיידי. זה עשוי להיות קל יותר ממה שאתה חושב! אתה יכול להרוויח כסף דרך עבודות צד או אולי משרה חלקית. דרך נוספת להגדיל את ההכנסה שלך היא לבקש העלאה בעבודה אם מגיע לך.

אז שים לך מטרה למצוא דרכים להגביר את ההכנסה שלך כדי שתוכל לגייס מזומן חירום אפילו מהר יותר.

3. קיצוץ בהוצאות

קיצוץ בתקציב שלך הוא דרך בטוחה להשיג מזומן חירום במהירות. אתה עשוי להיות מופתע מכמה כסף תחסוך על ידי סירוק ההוצאות החודשיות שלך ומציאת דברים לקצץ בהם.

למשל, חיתוך כבלים, ביטול מנויים ואריזת צהריים במקום לאכול בחוץ. כל הדברים האלה מסתכמים מהר וזה כסף שאתה יכול לחסוך במקום לבזבז.

אתה יכול להתחיל לחסוך במזומן חירום באופן מיידי

מוכנים להתחיל לחסוך? התחל על ידי ביצוע הצעד הראשון! תופתעו לגלות כמה התקדמות תגיעו בזמן קצר.