קופונים פעילים כעת:

רשימת פעילויות דלי תקציב למשפחות בקיץ הקרוב

זה אולי לא נראה כך, אבל הקיץ ממש מעבר לפינה. אם יש לך ילדים, הם יהיו מחוץ לבית הספר ויחפשו מה לעשות. עם זאת, ייתכן שאתה מחפש להפיק את המיטב מהחודשים הבאים עם חברים ואהובים. רשימת פעילויות דלי תקציב למשפחות היא המפתח אם אתה רוצה להפיק את המרב מהקיץ שלך אבל בלי לבזבז יותר מדי.

 

אני תמיד אוהב להכין רשימת פעילויות מכיוון שנראה שהקיץ עובר כל כך מהר. עבור הילדים שלי, אני רוצה שיהיו להם זיכרונות מהנים מהקיץ ויישארו פעילים ומשעשעים. אם אתה צריך רעיונות לפעילויות מהנות וחסכנות, בדוק את הרשימה הזו.

 

יש דברים קלים ובמחיר סביר שאתה יכול לעשות כדי להפוך את הקיץ למהנה ובלתי נשכח יותר השנה.

לטייל בשבילים

החלק הכי טוב בקיץ הוא היכולת לצאת וליהנות מהחוץ. לא משנה היכן אתה גר, מזג האוויר אמור להיות נחמד יותר, אז נצל את זה לטובתך וחקור שביל חדש.

 

אתה לא צריך לטפס על הרים או לעשות שום דבר שגורם לך לאי נוחות. בדוק אם יש שבילים קלים להליכה באזור שלך עם נוף טוב. אז אספו קצת מים וכמה חטיפים ובילו קצת זמן בטיולים עם המשפחה. אנחנו גם אוהבים להביא את הכלב שלנו לכמה טיולים מקומיים מכיוון שהיא די פעילה ואוהבת את זה.

פיקניק

דרך נוספת ליהנות ממזג האוויר הקיצי היפה מבלי לבזבז הרבה היא לערוך פיקניק. ארזו בתיק כמה כריכים, משקאות, חטיפים וכלים. לאחר מכן, מצא אזור נחמד או פארק עם קצת צל לפיקניק שלך.

 

אתה יכול גם להביא משחקי קלפים וציוד חיצוני כדי לשחק משחקים לאחר מכן.

ללכת לדוג

דיג הוא עוד רעיון מהנה וחסכוני לרשימה. זה גם תחביב די זול אם יש לך את הציוד או שאתה יכול לשאול את הציוד. כמה רישיונות דיג 24 שעות ביממה עולים רק כמה שקלים ואתה יכול לדוג באגמים, בריכות או אפילו נהרות.

לצאת לקמפינג

קמפינג הוא אחד הדברים האהובים עלינו לעשות בחודשים החמים יותר. זה נחמד להיות מסוגל לברוח מהנורמה ולהתנתק בטבע. ניסינו הכל, מקמפינג אוהלים ועד קמפינג בקרוואן עם חיבורים חשמליים.

 

אם אתה חדש בקמפינג, אתה תמיד יכול פשוט להתחיל עם חניון מקומי בן לילה. בדוק אם משפחה אחרת או כמה חברים יכולים לחנות איתך גם כן.

 

דבר אחד שניסינו בשנה שעברה עם הילדים הוא להקים את האוהל בחצר האחורית. זו לא הייתה חווית הקמפינג האותנטית אבל היא הייתה בחינם והילדים אהבו לישון בחוץ באוהל. הצלחנו לשחק משחקים ולהכין מאכלים בערב אז זה היה “בילוי” בלתי נשכח למרות שמעולם לא יצאנו מהבית.

בקר במרכז טבע

מרכזי טבע מספקים חינוך לשימור יחד עם אירועים ומשאבים ידידותיים למשפחות. חלק ממרכזי הטבע אפילו מאכלסים סוגים מסוימים של חיות בר. אחרים בחינם או משתלמים לביקור.

רשמו את ילדיכם למחנה

מחנה קיץ יכול להיות חוויה מרגשת ובלתי נשכחת לילדים. בנוסף, אם אתה צריך לעבוד במהלך היום, הקייטנה יכולה להעסיק את הילדים עם פעילויות וטיולים.

 

הבן שלי נהנה ללכת למחנה עם חבריו כי הוא יכול היה לעשות ספורט ולבקר בבריכה כל יום.

חקור אפשרויות שונות של קייטנה באזור שלך כדי להשוות אפשרויות ומחירים.

קונצרטים ואירועים בחוץ

עונת הקיץ נהדרת לקונצרטים ואירועים בחוץ. רבים מהם יהיו בחינם לחלוטין לך ולמשפחתך. בעיר שלנו יש קונצרטים של קיץ ומוזיקה בפארק במהלך השבוע.

 

יש לנו גם פסטיבלים, מופעי אמנות וקרנבלים מטיילים שהילדים מאוד נהנים מהם.

סיכום: התחל לבנות את רשימת הפעילויות החסכניות שלך עוד היום

אלו הם רק כמה רעיונות מהנים כדי להתחיל. סיעור מוחות של כמה רעיונות לפעילויות שאתה ומשפחתך תהנו מהם. שקול להגדיר תקציב או רעיון כללי של כמה אתה רוצה להוציא על פעילויות.

 

כמו כן, ערכו רשימה של פעילויות ורעיונות בחינם לטיולים באזורכם. כך, תמיד יש לך מה לעשות בלי קשר לכמה כסף יש לך.