קופונים פעילים כעת:

אתגר חיסכון כסף – 3 סוגים שונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

לעולם לא תוכל להשתבש עם אתגר לחיסכון בכסף! זוהי דרך מצוינת להגדיל את חשבון החיסכון שלך או לחסוך למשהו מיוחד. בחר מתוך שלושה סוגים שונים וקבל כמה רעיונות נהדרים היכן למצוא את הכסף לחסוך עבורו!

אתגר. יש משהו במילה שמוציא את הדם שלך, טוב או רע. עבור חלק אתה שומע את המילה ומוכן לקחת אותה על עצמך, ללא קשר על מה היא מדברת. עבור אחרים, אולי אתה כבר עושה היפר-ונטילציה לתוך שקית נייר.

אתגר חיסכון בכסף הוא כל כך חשוב ממספר סיבות! זה עוזר לך להתמקד בחיסכון קצת כסף ונותן לך מסגרת זמן לעשות את זה. אין לנחש כמה אתה צריך לחסוך ומתי, אנחנו ממש מפרטים את הכל בשבילך! יש לנו שלושה אתגרים שונים לבחירתכם, כולם בדרגות קושי שונות.

סיבות לעשות אתגר חיסכון בכסף

למה בדיוק שמישהו ירצה לעשות אתגר לחסוך כסף? ובכן, אנחנו כל כך שמחים ששאלת! יש כמה סיבות שאתה עשוי למצוא את עצמך במצב של רצון להצטרף לאתגר הזה:

  • כדי לבנות את החיסכון המשפחתי שלך – צריך להיות לך 3 חודשים במזומן בכל עת בחשבון החיסכון המשפחתי שלך. זה ישמש במקרה חירום לטווח קצר ומשהו שאתה לא רוצה להיתפס בלי שיהיה לך!
  • כדי לבנות את החיסכון שלך לשעת חירום – החיסכון לשעת חירום הוא כזה שאתה רוצה להשקיע בו כל חודש כסף. אתה אמור להחזיק לפחות 6 עד 12 חודשים במזומן בחשבון החיסכון שלך לשעת חירום עבור הנסיבות הקשות הללו שאנו מקווים שלעולם לא יקרו.
  • לחסוך לטיול – אם יש לכם חופשה חלומית בפתח, אז זו הדרך המושלמת לחסוך לחופשה במהירות! אתה יכול לערב את כל המשפחה ולחסוך הרבה יותר מהר.
  • לחסוך למשהו שרצית לקנות – למי ששם עין על משהו כבר זמן מה, זו דרך מצוינת לחסוך במהלך 3 החודשים האלה בזמן שאתה מקדיש את הזמן לקניות ולמצוא את המחיר הטוב ביותר בהחלט!

יכולות להיות לך הרבה יותר סיבות מאלה, אבל הם השחקנים העיקריים במה שיכול להניע אותך לא רק להתחיל, אלא גם להשלים את אתגר החיסכון שלך בכסף! באמת תחפור עמוק ומצא את הסיבה שלך. תהיה לך הרבה יותר מוטיבציה כשאתה יודע את הסיבה מאחורי ביצוע האתגר.

סוגים שונים של אתגרי חיסכון בכסף

אתה יכול ללכת בכמה דרכים שונות עם האתגר שלך. כולנו נמצאים בחלקים שונים של מסעות התקציב שלנו עם יעדים פיננסיים שונים ואין שני אנשים זהים. מה שאולי עבד עבור דודתו של החבר שלך אולי אפילו לא ניתן לביצוע עבורך. עשה מה שהכי מתאים לך ואל תדאג לגבי אף אחד אחר!

אתגר אגורה

באתגר החיסכון היומי הזה, אתה מתחיל בחיסכון של אגורה ביום הראשון. ביום השני תחסוך שתי אגורות. ביום העשירי תחסוך 10 אגורות וכו'. המקסימום שתחסוך ביום יהיה 3.65 ש"ח, ביום האחרון של השנה. על ידי ביצוע אתגר האגורה, תחסוך 667.95 ש"ח בשנה!

אתה ממש יכול לחסוך פרוטות ולשים אותם בצנצנת אם זה כוס התה שלך. לא נשפוט מה מניע אותך! אתה יכול גם להעביר את הסכום הזה בכל יום מחשבון העובר ושב שלך לחשבון החיסכון שלך. אם זה נראה קצת הרבה, אז העבר שבוע בכל פעם. כל עוד אתה מכניס כסף לחשבון החיסכון שלך, זה לא משנה איך הוא יגיע לשם.

אם אתה מרגיש ממש טוב עם זה, אתה מוזמן להכפיל את הסכומים האלה עבור כל יום ובאמת תוכל לחסוך קצת! אבל אל תרגיש בלחץ לעשות זאת. כפי שאתה יכול לראות, חיסכון בפרוטות שלך יכול באמת לעשות את העבודה. אז אם זה כל מה שאתה יכול לעשות בינתיים, אז זה בסדר! אתה רוקסטאר מטורף ואתה צריך להתרגש מזה שאתה עושה אתגר חיסכון בכסף מלכתחילה.

אתגר כסף שבועי

רוצה קצת יותר אתגר? נסה את האתגר השבועי הזה! חסכו שקל בשבוע הראשון של השנה, 2 ש"ח בשבוע השני, 10 ש"ח בשבוע העשירי, וכן הלאה עד שתגיע לחיסכון של 52 ש"ח בשבוע האחרון של השנה. פעולה זו תחסוך לך 1,378 ש"ח! מה? כן, קראתם נכון.

האם המחשבה על לחסוך כל כך הרבה כסף מעיפה אותך? אתה יכול גם להפוך אותו ותחסוך את אותו הסכום. התחל עם הכמות הגבוהה ביותר וסיים עם הסכום הקטן ביותר.

אתגר כסף של 12 חודשים

רוצים לעבור ישר לחסוך סכום חד פעמי כל חודש? אז זה האתגר לחסוך כסף בשבילך! זוהי דרך קלה להעביר כסף לחשבון החיסכון שלך בכל חודש ודי קל לזכור ולחסוך את הסכומים.

ינואר – 25 ש"ח

פברואר – 50 ש"ח

מרץ – 75 ש"ח

אפריל – 100 ש"ח

מאי – 125 ש"ח

יוני – 150 ש"ח

יולי – 150 ש"ח

אוגוסט – 125 ש"ח

ספטמבר – 100 ש"ח

אוקטובר – 75 ש"ח

נובמבר – 50 ש"ח

דצמבר – 25 ש"ח

על ידי ביצוע אתגר זה לחסוך כסף, אתה יכול לחסוך סך של 1,050 ש"ח! לא עלוב מדי בשביל להעביר כסף מהצ'ק שלך לחסכונות שלך שתים עשרה פעמים.